W2A4YC103KAT2A
Mfr.Part #
W2A4YC103KAT2A
Datasheet
W2A4YC103KAT2A
Description
CAP ARRAY 10000PF 16V X7R 0508
Stock
12076
Capacitance :
10000pF
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
16 V